One belt, one road - Polska

Grupa Gumułka przygotowuje się do wspierania projektów realizowanych w ramach inicjatywy "One belt, one road" ("Jeden pas, jedna droga").

W dniu 18 listopada br. Grupa Gumułka zawarła porozumienie z Reanda International, którego celem jest m.in. wsparcie przy realizacji projektów prowadzonych w ramach inicjatywy "One belt, one road".

Podpisanie porozumienia odbyło się w Beijing International Trade Hotel, w ramach uroczystości zorganizowanej wspólnie przez Reanda Certified Public Accountants i Lianda International Accounting Network, Jiugui Liquor Co., Guizhou Dongjiu, Huahong Foundation Investment, Sanju Environmental Protection, Weimei Cloud Software Forum Business Service "Belt and Road" 2018, Chaohua Technology, Guangyuyuan, Hebei Yuheng, Jinshi Dongfang i Dingxin Chuangzhi.

Reanda International to międzynarodowa sieć niezależnych firm księgowych i konsultingowych, pierwsza w Chinach profesjonalna sieć księgowa do współpracy z niezależnymi firmami członkowskimi z krajów i regionów zamorskich. Firmy członkowskie zapewniają usługi audytorskie, doradztwa podatkowego i specjalistyczne doradztwo biznesowe dla firm i instytucji międzynarodowych.

"Jeden pas, jedna droga" to strategiczny projekt ekonomiczny, polegający na rozbudowie sieci infrastruktury łączącej Chiny, kraje Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy i stwarzający szczególnie korzystne możliwości współpracy w zakresie projektów o charakterze infrastrukturalnym oraz finansowych.